Cash is king!

Marián Tomko

Přestože povinnost vykazovat cash flow mají pouze střední a velké firmy, jeho řízení je nezbytné pro všechny podniky, které pomýšlejí na růst. Přihlaste se na online workshop, kde Marián Tomko, inovátor v oblasti firemních financí a CEO účetní firmy DYPE, vysvětlí, jaké jsou nejnovější přístupy k řízení cash flow v malých a středních firmách.

Úterý 11.6.2024

13:00 - 15:00

On-line seminář již proběhl.

Webinář zodpoví otázky:

  1. Jaká je role cash flow?
  2. Jak správně sestavit cash flow forecast?
  3. Jak plánovat finanční toky?
  4. Jak nejlépe sledovat vývoj cash flow?
  5. Jaké jsou nové přístupy k řízení cash flow?

Během workshopu si také povíme, jaké jsou nejlepší nástroje pro řízení cash flow a jak cash stabilizovat. Dotkneme se i toho, jak vypadá moderní finanční oddělení a digitální účetnictví, které řízení cash flow podstatně ulehčuje. Prostor bude i na vaše dotazy. Navíc po skončení workshopu se můžete na Mariána obrátit pro konzultaci ohledně vašich firemních financí. Těšíme se na vás.

Workshopem vás provede:

Marián Tomko
CEO účetní firmy DYPE

Marián je zakladatel a CEO firmy DYPE, která funguje jako moderní finanční oddělení. DYPE je první firmou v ČR, která se zabývá datovým účetnictvím s orientací na účetní procesy, systémy a aktivaci dat. Marián se svým týmem digitalizoval a transformoval firmy jako Oktagon MMA, Valatron, Apify, Niceboy nebo Circularo. Je členem Svazu účetních, Institute of Management Accountants, Komory daňových poradců ČR, CISI a MENSA.

info@dype.cz / m.tomko@dype.cz DYPE.cz