Daňové přiznání - DPPO

Ing. Matěj Nešleha

Rok 2020 je definitivně za námi, a to znamená, že stojíme před úkolem zpracovat účetní závěrku a přiznání k dani z příjmů právnických osob. Seminář bude nejen o lhůtě pro podání přiznání k dani z příjmů právnických osob, ale také o úpravách základu daně, které je nutné provést.

Zveřejněno 15.3.2021

Délka videa: 01:20:59

Obsah:

Přiznání k dani z příjmů právnických osob

  • Lhůta pro podání přiznání k dani z příjmů právnických osob
  • Forma podání

Transformace výsledku hospodaření na základ daně

  • Položky snižující základ daně
  • Položky zvyšující základ daně

Daňová ztráta a další odčitatelné položky

Prostor pro diskusi a dotazy účastníků.

Komu je webinář určen:

Webinář je určen všem, kteří se věnují problematice zdanění, nejen daňovým poradcům, ale také účetním a všem, kteří se pohybují v podnikatelském prostředí.

Kapitoly videa

Lektor

Ing. Matěj Nešleha

Ing. Matěj Nešleha

Matěj Nešleha vystudoval obor Zdanění a daňová politika na Fakultě financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze, praktické zkušenosti sbíral již na vysoké škole, při studiu magisterského studia úspěšně složil náročné kvalifikační zkoušky na daňového poradce. Daňovým poradcem je od roku 2015. V roce 2016 se stal zkušebním komisařem na Komoře auditorů České republiky pro oblast daní. O rok později se stal zkušebním komisařem na Komoře daňových poradců, kde se dodnes stará o vysokou úroveň zkoušek. Od roku 2015 řídí a vlastní jihlavskou poradenskou společnost KODAP Jihlava, s.r.o. Na podzim roku 2018 se stal členem Prezidia Komory daňových poradců, které se stará o strategické vedení Komory.